Спортивне орієнтування в закритих приміщеннях

Дата: 29.01.2024 16:11

27 січня 2024 року в м. Кропивницький в приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету відбулися змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

Метою заходу зі спортивного орієнтування у закритих приміщеннях є популяризація спортивного способу життя і самого виду спорту спортивного орієнтування.

Устинівщину поїхали представляти вихованці туристичного гуртка "Мандрівник" КЗ Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської селищної ради під керівництвом педагога Майбороди Дмитра Віталійовича. За результатами змагань Карпухіна Ольга зайняла 3-е місце в групі жінки – 2005 року народження, Осадча Єлизавета – 2-е місце в групі 2009 року народження та Салтан Олександра зайняла 3-е місце в групі 2013 року народження.

Вітаємо переможців!