Вручено нагороди родинам загиблих захисників

Дата: 31.01.2024 15:18

Сьогодні, 31 січня 2024 року, начальник Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко та заступник начальника Кропивницького районного ТЦК та СП Дем’ян Проценко вручили ордени родинам загиблих Героїв. Серед нагороджених (посмертно) захисників  - четверо з Устинівської громади.

Прідьма Анатолій Григорович –нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Петренко Максим Олегович –нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Сорока Леонід Анатолійович –нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Мотенко Максим Вікторович –нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Доземний уклін та  світла пам’ять загиблим Героям!  Стійкості тим, хто боронить нашу землю!