УВАГА! Нові зміни при призначенні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з 01 лютого 2024 року

Дата: 06.02.2024 10:43

По-перше, зверніться до уповноваженого органу (Устинівського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Кропивницької районної військової адміністрації) за місцем проживання.Фото без опису

Всі ВПО, які отримували допомогу на проживання до 31.01.2024 року продовжать її отримувати до 01 березня 2024 року. Для цього не потрібно нікуди звертатись. Продовження виплат відбудеться автоматично.

Що буде після 01 березня 2024 року?

Виплати продовжаться автоматично ще на 6 місяців для таких категорій ВПО, як:

• Пенсіонери, які отримують пенсію, меншу ніж 9444 грн на місяць;
  • Особи з інвалідністю І та ІІ групи;
  • Діти з інвалідністю віком до 18 років;
  • Тяжкохворі діти, яким не встановлена інвалідність;
  • Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • Батьки вихователі і прийомні батьки.

Якщо ви належите до цих категорій, але виплати припинились, зверніться до уповноваженого органу ( Устинівського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Кропивницької районної військової адміністрації) за місцем проживання.

Якщо ви не належите до перелічених категорій вам потрібно перевірити, чи можете ви надалі отримувати допомогу.

На право отримувати допомогу впливає низка критеріїв:

• майнові
  • громада проживання
  • наявність дітей
  • зайнятість, тощо.

У разі відповідності критеріям подайте заяву до уповноваженого органу ( соцзахисту, центру надання адміністративних послуг).

Якщо у вас виникли додаткові питання, скористайтесь телефоном гарячої лінії Устинівського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Кропивницької районної військової адміністрації  05239 4-18-32.