Спростили процедуру реалізації житлового сертифіката єВідновлення

Дата: 21.02.2024 08:08

Фото без описуРеалізувати житловий сертифікат єВідновлення тепер набагато легше.

Забронювали житловий сертифікат? Потрібно припинити право власності на знищений об’єкт. За відгуками перших власників нового житла, цей етап займав найбільше часу та зусиль. Допомагаємо людям — спрощуємо процедуру.

Для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна, який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді. Цей документ вам потрібен, якщо після обстеження зруйнованого житла комісія не видала вам копію акта.

А ще замість копії акта можете отримати витяг з Реєстру пошкодженого та знищеного житла. Це можна зробити:

у будь-якого нотаріуса, який має доступ до Реєстру. Їх перелік https://renovation.gov.ua

у місцевій раді, де розташований знищений об’єкт нерухомості.

Лагідне нагадування: Припинити право власності на знищене житло потрібно не раніше ніж ви отримаєте житловий сертифікат і забронюєте по ньому кошти, але до того, як ви укладете угоду купівлі-продажу.