ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ХЛОПЦІВ

Дата: 22.02.2024 16:01

22 лютого 2024 року на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед хлопців закладів загальної середньої освіти громади. В запеклій боротьбі за перемогу змагалися команди Устинівського ліцею, Седнівського ліцею та Устинівської філії Устинівського ліцею. Право представляти нашу громаду на ІІІ (районному) етапі змагань  виборола команда  Устинівського ліцею Устинівської селищної ради. Друге та третє місце посіли команди Седнівського ліцею та Устинівської філії Устинівського ліцею – відповідно.

Команди продемонстрували високий рівень гри, адже результат залежав від кожного. Змагання з баскетболу серед хлопців стали майданчиком для виявлення спортивних талантів учнівської молоді.

Вітаємо спортсменів та бажаємо ще більше перемог!