Підключайте контракт еSIM онлайн

Дата: 28.02.2024 13:26

+1 послуга з Дією в Київстар. Оформлюйте eSIM для контрактного підключення онлайн.Фото без опису

Тепер замовити eSIM з контрактним підключенням у Київстар можна онлайн. Достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії й заповнити відповідну форму в інтернет-магазині мобільного оператора.

Київстар впровадив шеринг документів через Дію для віддаленої ідентифікації.

Як це працює

Зайдіть в інтернет-магазин Київстар: https://shop.kyivstar.ua/tariffplan/contract-esim... виберіть контрактний тариф і натисніть Підключити пошерте паспорт через Дію заповніть форму залишається ознайомитись з договором і підписати його. І це все, ви відразу отримаєте QR-код для встановлення eSIM.

Раніше для оформлення eSIM з контрактним підключенням потрібно було відвідувати особисто магазин Київстар або ж підписувати необхідні документи через кур’єра.

Окей, Діє, а навіщо мені контрактне підключення eSIM?

Так номер реєструється за конкретною людиною і шахраї не зможуть ним скористатись. Ще з переваг контракту: на один рахунок можна підключити до 5 номерів, а платежі можна проводити з відстрочкою.