Перемога у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кролик»

Дата: 07.03.2024 14:26

Протягом лютого 2024 року у комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з метою підвищення ефективності діяльності навчальних закладів в галузі тваринництва, залучення учнівської молоді до активної роботи в цій сфері, проведення професійно-орієнтаційної роботи серед підростаючого покоління проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Кролик».

В обласному етапі конкурсу взяли участь окремі учні, учнівські колективи, вихованці екологічних гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кіровоградської області.

У рамках проведення конкурсу «Кролик» в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області учні оволоділи теоретичними знаннями з питань біології кролів, технологіями їх годівлі, системами їх утримування, методами розведення; ознайомилися з основами економіки та менеджменту в галузі кролівництва, навчилися розробляти власний бізнес-проект кролеферми.

На підставі рішення журі визнано переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кролик» та нагороджено Дипломом комунального закладу «Кіровоградський   обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:

за зайняте ІІ місце КАРМАНА Вадима, вихованця екологічного гуртка «Юні природолюби» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Криничненської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради.Фото без опису

Приймаючи участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кролик» КАРМАН Вадим активно працював над завданнями конкурсу,  ознайомившись з породами кролів, їх походженням та одомашненням, дослідив особливості утримування кролів в умовах домашньої кролеферми та розробив бізнес-план утримання кролеферми в умовах домашнього господарства.

Вітаємо з перемогою!!!