Змініть своє життя: професійне навчання для перукарів розпочинається у Рівному

Дата: 29.03.2024 14:37

Служба зайнятості запрошує всіх охочих на професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)», яке розпочнеться з 15 квітня 2024 року.

Ця програма навчання розроблена для тих, хто прагне розвинути свій талант у галузі перукарського мистецтва та отримати професійні навички для успішної кар’єри у цьому напрямку.

Під час курсів учасники отримають можливість:

• опанувати техніки стрижки, укладки та фарбування волосся;
  • навчитися створювати модні та стильні зачіски;
  • ознайомитися з сучасними трендами у світі перукарського мистецтва та використовувати їх на практиці;
  • закріпити отримані знання на практичних заняттях під керівництвом досвідчених фахівців.

Після успішного завершення курсів учасники отримають відповідний сертифікат, що підтверджує їхню кваліфікацію у цій області.

Місце: Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Термін: 4,9 місяця.

Не упустіть цю унікальну можливість розвинути свій талант у світі краси та стати висококваліфікованим перукарем! Долучайтеся до команди майбутніх перукарів та зробіть перший крок до успішної кар’єри вже сьогодні!

Цікавить більше інформації? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.Фото без опису

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF