Від рибалки до рибовода: вивчайте ази рибного господарства у Рівному

Дата: 10.04.2024 13:12

Мрієте про роботу на природі в гармонії з водною стихією? Хочете освоїти мистецтво вирощування риби та керувати власною аквафермою? Маємо для вас вигідну пропозицію професійного навчання за професією «Рибовод (кваліфікований робітник»)!

Коли: 16 квітня 2024 року.

Де: Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Термін: 6,2 місяця.

Під керівництвом досвідчених фахівців ви зможете ознайомитисяіз сучасними технологіями вирощування риби, включаючи використання автоматизованих систем управління та моніторингу, ефективне використання ресурсів та інноваційні методи обробки води. Фахівці з рибного господарства будуть готові ділитися своїм досвідом та надавати професійну підтримку. Вам нададуть корисні поради щодо вибору обладнання, організації робочого процесу та розвитку кар’єри у сфері рибальства.

Не пропустіть унікальну можливість розпочати нову цікаву кар’єру!

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.Фото без опису

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланнямhttps://is.gd/A1GYNF