В Устинівській громаді проведено прибирання прибережної смуги річки Березівка

Дата: 01.05.2024 11:22

30.04.2024 року завершено місячник з благоустрою  очищенням прибережної смуги водосховища річки Березівка (БАМ) працівниками селищної ради та її структурних підрозділів спільно з ініціативною молоддю євроклубу  «Мрія» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» та активними мешканцями громади. Працівниками КП «Комунальник» Устинівської селищної ради вивезено з прибережної зони водойми два причепи пластикових відходів, скла, бляшанок, іншого сміття.

Такі заходи сприяють покращенню стану берегів річок,   збереженню водних об’єктів, та покращують екологію середовища.

Закликаємо всіх жителів громади на відпочинку не забруднювати прибережні смуги водойм, парків, лісосмуг, узбіч доріг.

Пам’ятаймо, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Дякуємо Всім мешканцям нашої громади, які долучилися до місячника з благоустрою!