МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ

Дата: 08.05.2024 08:09

Щороку, 8 травня, відзначається Міжнародний День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця з нагоди дня народження швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який вперше ініціював створення груп добровольців для допомоги пораненим на полях битв.Фото без опису

Вже понад століття волонтери Червоного Хреста підтримують, допомагають та рятують тих, кому це потрібно. У час пандемії, у теперішній кривавій війні- волонтери Організації стоять на варті допомоги.

Шановні працівники Товариства Червоного Хреста України, волонтери та активісти!

Від щирого серця вітаємо вас із Всесвітнім Днем Червоного Хреста та Червоного Півмісяця і висловлюємо глибоку вдячність за вашу самовіддану працю, любов до людей, милосердя та чуйність, за надання допомоги у скрутних ситуаціях, оптимізм та віру в краще майбутнє.

Дякуємо за Вашу небайдужість і допомогу іншим!

Разом – Переможемо!