Шановні медичні сестри!

Дата: 12.05.2024 08:23

Щорічно, 12 травня, ми відзначаємо Всесвітній день медичної сестри.

Медсестра - не просто професія, це покликання, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

Особливо це є важливим у теперішній складний час, коли українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу, ігноруючи небезпеку, без перерв та вихідних, рятують українських бійців, поранених під час воєнних дій.

Тож, з нагоди професійного свята бажаю вам довгоочікуваного миру, міцного здоров'я, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій професії. Нехай ваші добрі серця завжди будуть наповнені радістю, щастям і любов’ю.

секретар селищної ради                          Любов ОМЕЛЬЧЕНКО