Дякуємо за допомогу!

Дата: 14.05.2024 15:01

Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Саме тому благоустрій має велике значення. За давньою традицією наших предків – найкраще це робити перед Великоднем, коли очищення (прибирання) має сакральний характер.

Виконавчий комітет Устинівської селищної ради дякує всім сільгоспвиробникам громади за активну участь у благоустрої та наданні власної техніки для прибирання цвинтарів, а саме: СФГ «Наталка»- Шовкуну Є.Л., одноосібникам Крулю О.М., Крулю В.О., ПП «Агротранссервіс» -Абрамяну Ю.С., ПСП «Україна» -Петренку В.А., ПСП «Димирово»-Середенку О.М., ПП А/Ф «Криничуватська»- Петренку А.А., агроному ПСП «Червона калина»- Прокопюку В.В., одноосібнику Левицькому А.Д., СФГ «Хрущ О.В.», директору ТОВ «Агро Жовтень» - Безверхій О.І., ТОВ «Агрокомплекс» -Міщенку В.П., ПСП «Седнівське»- Мітерову О.М., ФГ «Вікторія-С»- Ставничій В.Г., ФГ «Ватаманюк» - Ватаманюк Н.В., ФОП «Єрмошенко В.С.»- Єрмошенку В.С., ФГ «Петрович Г.В.»- Петрович Г.В., ФГ «Абара Г.А.» -Абарі Г.А., ТОВ А/Ф «Перлина степу» та ПСП «Деметра» -Юдін Д.А.

Також вдячні жителям громади за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання. Тим, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля і умов проживання мешканців.