Благодійний сніданок

Дата: 24.05.2024 10:22

23.05.2024 року Устинівською селищною радою було організовано поїздку окремих категорій дітей в місто Кропивницький, де за сприяння народного депутата України Ігора Мурдія та голови Кропивницької районної військової адміністрації Віталія Пастушенка діти отримали безкоштовний благодійний сніданок в ресторані «Макдональдс».

Так як поїздка співпала з відзначенням Дня Героїв, після сніданку  Світлана Приймак презентувала дітям книгу на відповідну тематику, а потім провела міні екскурсію по центру міста. Діти із задоволенням слухали цікаві розповіді та отримали масу позитивних емоцій та нових вражень.

Щиро вдячні Ігорю Мурдію та Віталію Пастушенку за надану підтримку та допомогу!