Відкриття Алеї Пам’яті в селі Інгульському

Дата: 24.05.2024 16:00

24 травня відбулося відкриття Алеї Пам’яті загиблим воїнам-захисникам, уродженцям села Інгульського.

Спільними зусиллями соціально відповідального бізнесу в особі депутата селищної ради, директора ПП «Агро Ленд»  Миколи Володимировича Ніколаєва, Устинівської селищної ради, старости та жителів старостинського округу  було задумано та втілено в життя створення даного об’єкта на знак шани, поваги та безкінечної вдячності за жертовність та подвиг загиблих військовослужбовців.

Відкриття Алеї Пам’яті є проявом громадської відповідальності стосовно тих людей, які свідомо пожертвували собою заради збереження незалежної держави та її майбутнього.

Кожен із цих Героїв мав сім’ю, дітей, батьків, друзів, але на перший поклик Батьківщини  про захист, вони, не задумуючись, стали до двобою за вільну, демократичну, мирну Україну, боротьба за яку продовжується і сьогодні.

Наш обов’язок  - пам’ятати кожного  загиблого  Героя:

Алхімова Сергія Миколайовича

Гребінку Віталія Анатолійовича

Ковальчука Валерія Павловича

Кокорила Сергія Антоновича

Нужного Олексія Володимировича

Хміля Владислава Михайловича.

Ця Алея Пам’яті буде місцем піднесення патріотичного духу, де молодь і громадськість будуть подумки зустрічатися з загиблими захисниками, щоб пам’ятати, якою дорогою ціною виборюється свобода, незалежність і суверенітет України.

Вічна пам’ять і слава загиблим Героям!

Слава Україні!   Героям Слава!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису