Обласні спортивні змагання сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області 2024

Дата: 27.05.2024 15:09

25 травня 2024 року в селі Оситняжка Кропивницького району пройшли обласні спортивні змагання серед сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області. Із 49 громад області в змаганнях прийняло участь 12 громад, серед яких і наша збірна команда Устинівської селищної територіальної громади. Змагання проходило з таких видів спорту: міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, шахи, теніс настільний та дартс.

Наша команда зайняла 2 місце у змаганнях з шашок, 3 місце з гирьового спорту та 6 місце у загальному заліку серед 12 команд.

Переможці та призери були нагородженні медалями, кубками та грамотами Кіровоградської територіальної організації громадської організації Всеукраїнського ФСТ "КОЛОС"

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Слава ЗСУ!