ІІІ етап ХVIII обласного зльоту юних туристів краєзнавців

Дата: 27.05.2024 15:11

Команда гуртка «Мандрівник» КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради взяла активну участь в ІІІ етапі «Історико-географічного маршруту»  ХVIII обласного зльоту юних туристів краєзнавців, що проходив 18-19 травня 2024 року в м. Кропивницький.

Змагання проходили з таких дисциплін: етнографія, історія, ґрунтознавство, метеорологія та туристична смуга перешкод. Учасники змагань мали чудову нагоду не лише показати максимум своєї технічної майстерності на туристичній смузі перешкод, але й показати свої знання з історії краю та туристичних дисциплін.

В ході змагань, команда з Устинівщини показала високий результат та майстерність.

Висловлюємо щиру подяку ЗСУ за можливість проведення подібних заходів, організаторам з Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій та Спортивного орієнтування у Кропивницькому.