«Культурний простір «Креатив» отримав обладнання

Дата: 31.05.2024 11:42

У рамках виконання заходів громадського бюджету (бюджету участі) Устинівської селищної ради переможець конкурсного відбору Інгульський сільський будинок культури отримав обладнання для створення творчої майстерні в рамках проєкту «Культурний простір «Креатив» для залучення молодого покоління до активного суспільного та творчого життя громади.

Переможцю конкурсного відбору - директору Інгульського сільського будинку культури  Борисенко Ірині  Григорівні секретар Устинівської селищної ради Омельченко Любов Петрівна вручила відеопроектор, екран, кольоровий принтер та електрообігрівач UFO, які були придбані за кошти громадського бюджету.

Побажаємо «Культурному простору «Креатив» та його керівнику Борисенко Ірині подальших творчих досягнень в організації змістовного дозвілля для його учасників.