Заходи в закладах освіти до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 04.06.2024 08:04

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в закладах освіти Устинівської селищної територіальної громади пройшли тематичні заходи: бесіди, виховні години, спортивні змагання, конкурси малюнку на асфальті тощо.