Подяка за співпрацю

Дата: 07.06.2024 09:56

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили керівники соціально відповідального бізнесу, які надали посильну допомогу нашій громаді у проведенні робіт з благоустрою.

Виконавчий комітет Устинівської селищної ради дякує усім сільгоспвиробникам громади за активну участь у благоустрої території та наданні власної техніки для завезення води для поливу квітів на клумбах, прибиранні цвинтарів, в обкошуванні узбіч доріг, грейдеруванні доріг,  підгортанні сміттєзвалищ, а саме: депутатам Устинівської селищної ради – Білошицькому М.А., Юдіну Д.А.,  Мгдесяну С.С., Петренку А.А., Безверхій О.І., Косаревичу В.П., Календюку С.П., ПП а/ф «Центр» - Мдзінарашвілі Д.Г.», СФГ «Наталка»- Шовкуну Є.Л. ФГ «Незалежність» Євстратенку В.В., ФГ «Марія» - Севастянов О.А.,  ПП «Агротранссервіс» -Абрамяну Ю.С., ПСП «Україна» -Петренку В.А., ПСП «Димирово»- Середенку О.М.,  ПОСП а/ф «Сагайдацька»- Агаяну С.А., ТОВ «Артур Агро» -Мгдесяну А.С., СФГ «Таврія»-  Бродовському В.С.,  СФГ «Хрущ О.В.», ТОВ «Агрокомплекс» -Міщенку В.П.,  ПСП «Седнівське»- Мітерову О.М.,  ФГ «Вікторія-С»- Ставничій В.Г., ФГ «Ватаманюк» - Ватаманюк Н.В., ФОП «Єрмошенко В.С.»- Єрмошенку В.С., ФГ «Петрович Г.В.»- Петрович Г.В., ФГ «Абара Г.А.» -Абарі Г.А., ФГ «Назрчук В.З.» - Назарчук Т.В., оренрарям: Прокоп’юку В.В., Калмикову О.О., Гаврилюку А.Н., одноосібникам: Хоружому І.М., Крулю О.М., Крулю В.О., Левицькому А.Д., Гончарову В.С., Дужці Ю.А., Федунцю О.В., Федунцю С.М., Бондаренку І., Бондаренку О., Соловйову М., Василишину В., Чепікову І., Дробушу А., Дробушу Ф., Федорову О., Неборак Ю., Рейфшнейдеру Є., Ковальову О., Полінкаш В., Суховію М., Шпаюк Г., Мілінчуку В., Ковалевичу М., Кононенку І., Горбенко М., Водзінському В., Петренко Л.В..

Добрі справи не залишаються непоміченими, ваш приклад показовий і для інших. Надаючи допомогу в цей нелегкий час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми  подолаємо  будь-які негаразди. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.Фото без опису

З повагою виконавчий комітет селищної ради!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису