Зустріч з представниками «U-LEAD з Європою»

Дата: 12.06.2024 09:52

В Устинівській селищній раді відбулась діалогова зустріч з представниками регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Кіровоградській області. Зустріч було проведено у форматі запитань-відповідей. Зокрема, обговорено питання, щодо фінансово-бюджетної сфери, організаційно-правової та кадрової роботи.

Серед викликів, які постають перед місцевим самоврядуванням у воєнний час було відзначено оптимальне використання бюджетних коштів, допомога Збройним Силам України, пошук системних та стратегічних напрямків для розвитку громади.