Про результати особистого виїзного прийому громадян

Дата: 12.06.2024 14:16

Сьогодні, 12 червня 2024 року, секретар Устинівської селищної ради провела особистий виїзний прийом громадян в Криничненському старостинському окрузі. На прийомі побувало 5 осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні проблемних питань щодо:

- придбання матеріалів для покрівлі даху будинку патронатної сім’ї, дане питання обговорено та намічено шляхи вирішення;

- видача довідки про те, що особа є користувачем електроенергії, питання вирішено на місці;

- жительку с. Криничне турбує значний комісійний збір при сплаті комунальних послуг, на дане питання надано роз’яснення;

- жителі села занепокоєні станом приміщення сільського будинку культури, який потребує ремонту даху.

По закінченню прийому громадян Любов Петрівна обстежила приміщення сільського Будинку культури, за результатами надано роз’яснення щодо об’ємності, фінансування та виконання ремонтних робіт, надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів для детального вивчення даного питання.

Окрім того, цього дня Любов Петрівна відвідала сім’ю пенсіонерів Абрамових, для вивчення питання, яке порушено на прийомі громадян.

Участь в обговоренні та вирішенні питань взяли начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Віктор Семенюк, староста Криничненського старостинського округу Ірина Михайлевич, провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи  Тетяна Бавінова.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису