ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР!

Дата: 14.06.2024 14:30

Фото без описуФото без опису     Якщо ви бажаєте дізнатися як отримати фінансову підтримку для реалізації зелених ініціатив та зробити внесок у сталий розвиток, запрошуємо на вебінар “Гранти для бізнесу. Зелені гранти”.

Дата: 18 червня

Час: 16:00

Формат: Онлайн

Запрошені спікери: Agreena,  данська компанія, що спеціалізується на програмах декарбонізації ґрунту та фінансуванні переходу до регенеративного сільського господарства.

Українські фермери поділяться практичним досвідом впровадження декарбонізації.

Роман Зінченко, голова правління української екосистеми сталого розвитку Greencubator. Керівник проєкту «Кліматичні Інноваційні Ваучери», найбільшої в Україні та регіоні програми підтримки еко-інновацій з грантовим фондом в 1,5 мільйона євро, яку ініціював Європейський Банк Реконструкції та Розвитку і фінансує Європейський Союз.

Андрій Кітура, керівник Офісу зеленого переходу при Мінекономіки, розкаже про стратегію зеленого переходу.

Модеруватиме зустріч - Денис Шемякін, директор Команди підтримки реформ Мінекономіки.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/QeifOP1Q

Всі зареєстровані учасники отримають підбірку міжнародних програм, спрямованих на екологізацію бізнесу.

Захід відбудеться за сприяння Міністерства економіки Україна та Всеукраїнської асоціації громад.