Відзначення Дня батька закладами культури громади

Дата: 17.06.2024 15:23

День батька - це особливий день, присвячений відзначенню важливої ролі батька в родині та житті дітей.  В Україні День тата святкують у третю неділю червня. В цьому 2024 році він припадає на 16 червня. Це свято надає можливість дітям і дорослим висловити свою вдячність і повагу до своїх батьків. А також це ідеальний час, коли можна сказати своїм батькам, наскільки вони важливі, і подякувати за все, що вони роблять. Закладами культури громади до Дня батька організовано та проведено цикл заходів:

- Березуватський СК: виготовлення  листівок   та малюнки  «Як я бачу свого тата»

- Ганно-Требинівський СБК (спільно з Ганно-Требинівською б/ф): розважальний  захід  «Мій тато найкращий»;

- Криничуватський СБК: розважальний захід  «Мій батько найкращий»;

- Олександрівський СБК: майстер-клас «Подарунок для тата»;

- Криничненський СБК: відеоролик «З Днем батька»;

- Інгульський СБК:  відеопривітання «Для тата»;

- Криничуватська б/ф: конкурс  малюнків, віршів , «Мій тато, моя гордість»;

- Степанівська б/ф: майстер-клас «Листівка для тата»;

- Олександрівська б/ф: майстер-клас "Подарунок для тата", тематична виставка «Тато ‐ захисник родини і всієї України»;

- Устинівська дитяча бібліотека: творча майстерня   «Умілі ручки»;