Шановні державні службовці!

Дата: 23.06.2024 09:12

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити  повсякденні проблеми населення.  Нині нам доводиться жити та працювати  у непростий для нашої країни час. В умовах воєнного стану  державні службовці  мають подбати, щоб робота державних органів залишалась ефективною та була направлена  на забезпечення спроможності нашої держави і підтримку її громадян.

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!Фото без опису

Діймо разом  для Перемоги !

З повагою секретар селищної ради  Любов Омельченко