Шановні жителі громади!

Дата: 23.06.2024 09:16

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею! З Зеленими Святами!

В Україні завжди по-особливому ставилися до відзначення Трійці, прикрашаючи зеленим убранням оселі та храми. Разом із зеленню в наші домівки приходить Божа благодать.Фото без опису

У цей святий день звернемося у молитві до Святої Трійці, щоб ворожі кулі минали наших воїнів, щоб на святу українську землю прийшов мир, щоб захисники повернулися з війни до своїх рідних живими і неушкодженими після Перемоги над московським злом.

Нехай Дух Святий надихає усіх нас на добрі справи, які кожному під силу. Єднаймося, щоб допомогти тим, хто сьогодні найбільше потребує нашої допомоги та підтримки!

З повагою секретар Устинівської селищної ради

Любов ОМЕЛЬЧЕНКО