День Конституції України

Дата: 01.07.2024 15:04

28 червня в Україні відзначається День Конституції. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції, і третій рік  поспіль Україна святкує його в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому  підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Закладами культури Устинівської громади було  організовано та проведено цикл тематичних заходів:

- Ганно-Требинівський СБК (спільно з Ганно-Требинівською б/ф): виховна  година : « Я маю право на життя!!!»;

- Інгульський СБК (спільно з Інгульською б/ф): відеокліп «Сійте, люди, жито»;

- Ганно-Леонтовичевський СК (спільно з Ганно-Леонтовичевською б/ф): правова година «Нехай панує на землі закон, добро і справедливість»;

- Олександрівський СБК: відеоролики " А в Україні" та " Все буде Україна!";

- Брусівський СК: онлайн привітання;

- Криничуватський СБК:  пізнавальна година «З любов'ю до України»;

- Березуватський СК: онлайн привітання «Хай же вільна Україна, завжди буде мужня, сильна!»;

- Жовтневий СБК: відеоролик «Просто про Конституцію»;

- Завтурівський СК: виховна година - обговорення  «Я маю право...»;

- Криничненський СБК (спільно з Криничненською б/ф): виховна  година  «Моя Україна»;

- Димитрівський СБК: пізнавально - розважальний захід  «Конституція України для дітей»;

- Степанівський СБК: виховна година: « Я маю право жити»;

- Березівський СК:  виховний захід « Україна - правова держава»;

- Седнівський СБК: онлайн привітання в «Краю рідний,  доленько моя»;

- Брусівська б/ф: книжкова виставка « Конституція, основна державності»;

- Докучаєвська б/ф: відеоролик «Конституція для всіх і великих , і малих»;

- Седнівська б/ф: інформаційна хвилина «Незламна, Вільна, Єдина.»;

- Степанівська б/ф: година права  «Чи знаєш ти свої права»;

- Криничуватська б/ф: діалог з читачем «Подорож країною Закону і права» ;

- Садківська б/ф: інформаційний стенд «Конституція України-основний закон»;

- Новоігорівська б/ф: бібліорозвага «Головна книга моєї країни»;

- Олександрівська б/ф: книжково‐ілюстративна  виставка «Конституція України для дітей та підлітків. Я маю право.»,  інформаційна хвилинка «Конституція для всіх - і дорослих, і малих» та майстер-клас.

- Устинівська  публічна бібліотека: відеоролик «Я українка, і це моє право – любити землю горду й величаву»;

- Устинівська дитяча бібліотека: патріотичний майстер - клас по виготовленню  паперової аплікації «Серце України», тематична виставка-інсталяція  «Конституція - верховенство права і свободи». Також Устинівська дитяча бібліотека за участь у Всеукраїнському конкурсі відеороликів «Конституція для всіх -  і дорослих, і малих» -  отримала Гран-прі.