МІНЕКОНОМІКИ ЗАКЛИКАЄ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЛІТИКИ «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»!!!

Дата: 02.07.2024 15:41

Фото без опису      Якщо підприємець має виробничі потужності в Україні, то він вже є учасником програми «Зроблено в Україні». Для того, щоб покупець точно розумів, що товар вироблено в Україні, створено універсальне маркування для товарів українського виробництва, яке можна використовувати для пакування та в рекламних матеріалах.

Щоб позначити товар логотипом «Зроблено в Україні» потрібно:

• перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» за посиланням https://madeinukraine.gov.ua/
  • завантажити брендбук;
  • або створити власний дизайн на базі платформи;
  • промаркувати свій продукт логотипом «Зроблено в Україні».

Тепер покупці легко вирізнятимуть товар поміж інших. Більше того, кожен підприємець має унікальну можливість розказати про свій продукт на всю Україну. Для цього необхідно зробити якісні фото або відео зі своїми промаркованими товарами та написати свою історію успіху в особисті повідомлення на офіційних сторінках «Зроблено в Україні» у соцмережах і очікувати на пост на сторінках «Зроблено в Україні».