Розпочато підсипку та грейдерування доріг в селищі Устинівка

Дата: 04.07.2024 13:46

Відповідно до Програми соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік з метою утримання в належному стані доріг, які не мають твердого покриття та таких, які потребують відновлення проїзної здатності за кошти бюджету громади в селищі Устинівка силами та технікою КП «Комунальник «Устинівської селищної ради розпочато роботи по вирівнюванню та ущільненню дорожнього покриття доріг комунальної власності.

На даний час відбувається завезення суміші з відсіву та щебеню для виправлення пошкоджень на відрізку дороги від перехрестя вулиць Ювілейна та Об҆їзна.

У подальшому ще планується здійснити грейдерування та підсипання проблемних ділянок вулиць Козацька, Широка, Скіфська…

Боротьба з бездоріжжям у селищі триває, тому ще є над чим працювати в цьому напрямку.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису