Квест-гра «Моя Україна»

Дата: 04.07.2024 14:38

У комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради в рамках дитячої акції «Літо – 2024. Незабаром Перемога!» проведено квест-гру «Моя Україна».

Діти перед початком заходу отримали маршрутного листа, на якому були позначені зупинки та з великим азартом поринули у гру. Під час якої потрібно було виконати різноманітні завдання на 17-ти локаціях. З великою цікавістю та ентузіазмом їх виконували, влучно давали відповіді на запитання, отримали багато нової цікавої інформації і масу позитивних емоцій.

В кінці всі учасники квесту намалювали прапор відбитками своїх долонь та  знайшли скарб з солодкими подарунками.

Усі діти були активними і показали свої почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, повагу до батьків, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

Любимо свою країну!!! Дякуємо і пишаємося нашими Захисниками!!!