З Днем бухгалтера та аудитора!

Дата: 16.07.2024 08:20

Шановні бухгалтери та аудитори  Устинівської громади!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Своєю щоденною копіткою працею ви утримуєте фінансову стабільність державних та приватних підприємств, контролюєте своєчасну сплату податків та здачу звітності.

Адже сьогодні, як ніколи, надходження до державного бюджету дуже важливі для забезпечення потреб Збройних Сил України, утримання на належному рівні соціальної сфери, забезпечення матеріальних благ цивільного населення.

Устинівська селищна рада, її виконавчий комітет дякують вам за щоденну працю, яка потребує відповідальності та уважності. Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, мирного неба, добра та благополуччя!

Разом до Перемоги!