Поповнити ряди водіїв-професіоналів допоможе навчання: пропонуємо отримати категорію «В»!

Дата: 23.07.2024 08:15

Фото без опису         Коли йдеться про професію водія, часто додають, що вона – одна з найбільш поширених професій серед інших, одна з наймасовіших. І це не перебільшення. У сучасному світі автомобіль – найпопулярніший засіб пересування. Автомобільний транспорт використовується для перевезення людей, доставки вантажів, великі компанії мають свої автомобільні парки і наймають водіїв для постійної роботи.

Тож водій – професія, попит на яку стабільно тримається на ринку праці. Але для того, щоб стати висококваліфікованим фахівцем, слід не лише знати правила дорожнього руху, а й досконало володіти прийомами керування різними видами транспортних засобів. І тут на допомогу приходить Державна служба зайнятості, яка запрошує опанувати професію «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.

За 2 місяці ви освоїте:

• керування автомобільними транспортними засобами, які належать до категорії «В» за різних дорожніх умов;
  • правила дорожнього руху, правила перевезень вантажів, пасажирів та багажу;
  • забезпечення належного технічного стану автотранспортного засобу тощо.

Навчання стартує – 24 липня 2024 року.

Освітній процес обіцяє бути ефективним. На вас чекають: навчальні кабінети із персональними комп’ютерами, майданчики для відпрацювання практичних навичок, сучасний автомобільний парк. Поміж іншим, досвідчені педагоги та інструктори будуть розвивати такі ваші особисті якості, уміння та навички як: спостережливість, врівноваженість, великий обсяг уваги, гарну зорову і моторну пам'ять, оперативну реакцію на можливі несподівані ситуації на дорозі та ін.

А по закінченню навчання, ви зможете швидко знайти достойну роботу за новою професією та отримувати гідну зарплату.

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF