Шановні медичні працівники Устинівської громади!

Дата: 27.07.2024 11:20

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

Ваша робота складна і дуже відповідальна, бо збереження здоров’я громадян- це запорука розвитку країни, її добробут.

У цей надважкий для України час медичні працівники беруть на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи життя цивільних громадян та рятуючи військових на полі бою, часто не маючи часу на відпочинок, спокій чи вирішення власних справ.

Жителі Устинівської громади вдячні вам за постійну  готовність прийти на допомогу та сприяти якнайшвидшому одужанню пацієнтів.

Устинівська селищна рада, її виконавчий комітет вітають всіх причетних до свята та бажають міцного здоров’я, невичерпної енергії, особистого щастя та вдячності пацієнтів.

З Днем медичного працівника!