Маєте комерційну жилку і з грошима на «ти»? Опануйте затребувану професію!

Дата: 06.08.2024 09:16

Вибір  «своєї» професії це завжди крок до нових можливостей та успіху! Можливови задумуєтесь про кар'єру у сфері торгівлі? Якщо ви комунікабельні, харизматичні, логічно  мислите,  любите працювати з фінансами – маємо для вас вдалу пропозицію!

5 серпня поточного року Рівненськийцентр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятостівідчиняє двері до вашої реалізації. Пропонуємоотримати актуальну для сьогодення професію «Продавець непродовольчих товарів (III розряд)».Навчання триватиме 5,7 місяців.Фото без опису

За цей період ви опануєте:

• торгівельно-технологічний процес в магазинах непродовольчих товарів;
  • специфіку діяльності продавців у різних відділах торговельного підприємства;
  • документообіг та його організацію;
  • порядок роботи на реєстраторах розрахункових операцій та багато іншого.

Якщо ви не знали з чого розпочати свій шлях у торгівлі, тоді поспішайте! Кваліфіковані викладачі навчать вас успішно продавати товари, а також розбиратися у психології людей – виявляти потреби клієнтів та допомагати їм знайти саме той товар, за яким вони прийшли.Готові зробити перший крок до успіху? Служба зайнятості пропонує вамвідкриття нових горизонтів!

Звертайтеся до фахівцівфілій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за

посиланням: https://is.gd/A1GYNF