Перші кроки в улюблену справу разом зі службою зайнятості: станьте гуру перукарського мистецтва!

Дата: 21.08.2024 11:36

Перукарська справа набуває стрімкого розвитку в нашому сьогоденні. Кожен сезон з'являються нові тенденції, техніки в стрижці та колористиці, модні й стильні зачіски.

Якщо вам до душі робота, що дозволяє підкреслити індивідуальність кожної людини, змінюючи її образ, пропонуємо опанувати професію «Перукар (перукар-модельєр)».

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відкривають свої двері, аби допомогти вам освоїти нову сферу та поринути у світ перукарського мистецтва.

Початок навчання вже 22 серпня поточногороку!

За 5 місяців ви:

• навчитесь моделюванню та формуванню креативних композицій з волоссям;
  • опануєте нові знання та навички  фарбування та колорування;
  • досконало вивчите асортимент професійного інструменту і матеріалів для роботи з волоссям;
  • навчитесь правильно підбирати стрижку за типом волосся і формою голови;
  • оволодієте не лише класичними техніками стрижок і фарбування, а й сучасними, затребуваними в наш час;
  • розглянете основні питання по сервісу обслуговування, професійній етиці перукаря, психології клієнтів, основам санітарних норм і безпеці праці.

Досвідчені майстри й викладачі центру постійно слідкують за новими модними тенденціями, розвиваються і підвищують кваліфікацію, тому слухачі отримають інформацію не лише з базового курсу, а й ознайомляться з сучасними напрямами перукарської справи –тритментології і барберингу.

Здобудьте цікаву і творчу професію та станьте затребуваними майстрами на ринку праці!Фото без опису

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут:http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал:t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF