Пориньте в індустрію краси – опануйте одну з провідних професій сьогодення!

Дата: 21.08.2024 11:37

Затребуваність майстрів нігтьового сервісу в сучасному суспільстві дуже висока. І якщо раніше така послуга була актуальною переважно для жінок, то останнім часом попит значно виріс і серед чоловіків. На манікюр до хорошого майстра записуються за тиждень, а то й місяць, він не сидить без роботи і без постійних клієнтів.

Стати майстром манікюру можна без вищої освіти, досить швидко, достатньо мати щире бажання і діяти в напрямку своєї цілі:пройти відповідне професійне навчання.

Запрошуємо вас опанувати одну з провідних професій на сьогодні – «Манікюрник 2 розряд (ІІ клас)».

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості –  один з кращих навчальних комплексів для підготовки кваліфікованих фахівців даного напряму, оснащених найсучаснішим обладнанням та устаткуванням.

Навчання розпочинається23 серпня 2024 року. Триватиме 3,4 місяці.

За цей час ви здобудете всі необхідні знання, уміння й навички, а після завершення навчального процесузможете стартувати у сфері нігтьового сервісу.Індустрія краси – об'ємна і перспективна сфера бізнесу, а справжні майстри своєї справи – на вагу золота. Тож ви завжди будете забезпечені і роботою, і достойним заробітком.

Не зволікайте! Самореалізація в тому, що любиш – один з найважливіших аспектів життя будь-якої людини.

Нагадуємо, що зареєстровані безробітні можуть освоїти омріяну професію на безоплатній основі.Фото без опису

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут:http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал:t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF