Державна служба зайнятості пропонує ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу

Дата: 30.08.2024 13:37

Приймаючи на роботу працівників роботодавці мають унікальну можливість повернути частину коштів, витрачених на оплату праці та сплату єдиного внеску у вигляді компенсації.

Програми компенсацій дають змогу стабілізувати бізнес, збільшити обсяги виробництва та зберегти колективи підприємств. Скористайтесь можливостями компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу!

Є питання? За додатковою інформацією звертайтеся до Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 244 94 93.

Гортайте карусель та не зволікайте, адже державні програми орієнтовані на підтримку бізнесуФото без опису