«Університет III віку»

Дата: 02.09.2024 14:46

Центром надання соціальних послуг Устинівської селищної ради 28 серпня 2024 року проведено соціальне навчання для слухачів «Університету III віку» за участі лікарів КНП «Устинівська лікарня» Саприкіної Л.І. і Тараненка М.Г. щодо надання медичних послуг, гуманітарної допомоги та програми реімбурсації «Доступні ліки». Ця зустріч була організована, зокрема, для того, щоб все більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безоплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України. Аби скористатися програмою «Доступні ліки», потрібно звернутися до лікаря та отримати електронний рецепт. Далі завітати до аптеки з позначкою «Тут є Доступні ліки» та отримати ліки безоплатно або з частковою доплатою.

Слухачі Університету отримали  вичерпні відповіді і з інших питань.