Прощання з Дмитром Трофімовим

Дата: 11.09.2024 14:30

Устинівська громада знову в жалобі. Сьогодні, 11 вересня 2024 року, односельці попрощалися з військовослужбовцем, командиром стрілецького спеціалізованого взводу, солдатом Трофімовим Дмитром Вікторовичем.

Траурний кортеж жителі Седнівки та Олександрівки зустріли «живим коридором», схиливши у пошані голови та провели його до батьківського двору для проведення церемонії прощання з рідними та близькими.

Дмитро Трофімов народився 01 грудня 1984 року у с. Олександрівка. Закінчив місцеву школу.

З 1 червня 2024 року був мобілізований до Збройних Сил України. Та, на жаль, 07 вересня 2024 року, на донецькій землі, серце захисника зупинилося.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого, розділяємо їхній біль та смуток.

Вічна пам’ять військовослужбовцю Трофімову Дмитру Вікторовичу!