Пенсійний фонд України інформує

Роботодавці Кіровоградщини вже сплатили понад 4 млрд грн ЄСВ

Велика кількість податків, допомог та виплат прив’язана до розміру мінімальної заробітної плати. Наприклад, якщо мінімальний розмір єдиного соціального внеску (22 % від розмір мінімальної заробітної плати) з 01.01.2021 становив 1320 грн (6000 грн х 22 %), то з 01.12.2021 – після збільшення розмір мінімальної заробітної плати – становитиме 1430 грн (6500 грн х 22 %).

16:33:37 18.11.2021

Е-лікарняні з помилками? Існують шляхи їх усунення

Коментар надає Олена Пархоменко, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: “Своєчасне повідомлення про зміни у персональних даних застрахованих осіб та доброчесне звітування страхувальників за своїх працівників дозволить громадянам вчасно отримати електронний листок непрацездатності та виплати від роботодавця та Фонду соціального страхування”.

09:05:38 21.10.2021

Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію

На обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває понад 12 тисяч військових пенсіонерів, середній розмір пенсійної виплати по області становить 3479,50 грн.

10:46:54 13.10.2021