УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

У якому розмірі може бути виданий мікрогрант?

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але він не може бути менше 50 тис. грн.Це врегульовано пунктом 4 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21червня 2022 року № 738.

13:43:14 30.08.2024

Які напрямки витрат можуть бути покриті за рахунок мікрогрантів?

Відповідно до пункту 5Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 21червня 2022 року № 738, мікрогранти надаються для покриття таких напрямів витрат, як:

13:42:16 30.08.2024

Яким чином формується заява для отримання мікрогранту?

Відповідно до пункту 9Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738, заява формується отримувачем особисто або у відділенні АТ «Ощадбанк» засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі – Портал Дія) після проходження ним ідентифікації та автентифікації з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, та/або інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу отримувача.

13:40:57 30.08.2024

Державна служба зайнятості пропонує ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу

Приймаючи на роботу працівників роботодавці мають унікальну можливість повернути частину коштів, витрачених на оплату праці та сплату єдиного внеску у вигляді компенсації.

13:37:59 30.08.2024

Корисні знання в реаліях сьогодення: можливості БПЛА

Сьогодні БпЛА (безпілотним літальним апаратом) нікого не здивуєш. Реалії сучасності диктують свої правила. Розуміння принципу дії таких апаратів, уміння ними керувати може стати вам у великій нагоді. Спектр галузей, де використовується БпЛА справді широкий, адже це пристрій, який може злітати, здійснювати політ і сідати без фізичної присутності пілота на його борту.

13:35:47 30.08.2024