Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Увага, продовжено дію конкурсу!!!

На виконання заходу Програми зайнятості населення Устинівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Устинівської селищної ради від 30 червня 2021 року № 691 (зі змінами та доповненнями), Устинівська селищна рада продовжує дію конкурсу бізнес-проєктів для суб’єктів малого і середнього підприємництва, які бажають розширити свій бізнес, а також для бажаючих відкрити власний бізнес (далі – Конкурс).

17:09:48 27.03.2023

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 10.03.23 року по 16.03.23 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в чотирьох старостинських округах громади та смт Устинівка.

08:41:04 17.03.2023

Засідала робоча група з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті

15 березня 2023 року під головуванням заступника Устинівського  селищного голови Наталії Сівової відбулося засідання селищної робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у  громадському транспорті.

15:06:35 15.03.2023

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів за період з 01.03.23 року по 13.03.23 року була проведена відповідна роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі в Степанівському, Інгульському,  Новоігорівському старостинських округах та смт Устинівка  щодо дотримання обов’язкових протиепідемічних заходів на період  дії карантину, який продовжено до 30 квітня  2023 року.

17:03:21 14.03.2023

Робоча зустріч з громадянами, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості щодо отримання грантів та мікрогрантів

На виконання заходу Програми зайнятості населення Устинівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Устинівської селищної ради від  30 червня 2021 року № 691 (зі змінами та доповненнями) 13 березня 2023 року начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устиннівської селищної ради Лілією Горбенко на базі Устинівського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру (далі - ЦЗ) було проведено робочу зустріч з громадянами, які офіційно перебувають на обліку в ЦЗ  щодо можливості отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області на відкриття власної справи або розширення вже існуючого бізнесу.

16:32:30 13.03.2023

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 03.02.23 року по 09.03.23 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в чотирьох старостинських округах громади та смт Устинівка.

17:09:05 09.03.2023

До уваги мешканців громади!

Устинівська селищна рада доводе до вашого відома добірку посилань з корисною інформацію про нові послуги, які надає Кіровоградський обласний центр зайнятості:

16:29:16 02.03.2023