Відділ загальної та організаційної роботи

Прощання з Олексієм Нужним

Сьогодні Устинівщина прощалася зі своїм славним Героєм-земляком Олексієм Володимировичем Нужним, який загинув 25 серпня 2023 року під час виконання службових обов’язків у зоні ведення бойових дій на сході нашої країни, віддавши своє життя в боях за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу.

17:35:32 15.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з військовослужбовцем Нужним Олексієм Володимировичем відбудеться 15 листопада на центральній площі смт Устинівка о 11.30 годині.

15:09:32 14.11.2023

Знову гірка втрата в Устинівській громаді

З глибоким сумом і болем сповіщаємо, що 25 серпня 2023 року під час виконання обов’язків із захисту Батьківщини в районі с. Новомихайлівка Покровського району Донецької області загинув житель села Інгульське Нужний Олексій Володимирович (вважався безвісти зниклим), солдат, сапер відділення керованого мінування взводу, 02 травня 1982 року народження.

18:19:16 13.11.2023

Прощання з Героєм-земляком

І знову тяжка втрата в Устинівській громаді, у жорстокій війні загинув уродженець села Інгульське Хміль Владислав Михайлович.

16:07:31 13.11.2023