АКТУАЛЬНІ ГРАНТИ

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК!

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устинівської селищної ради пропонує Вашій увазі інформаційні ролики щодо грантових програм на створення або розвиток власного бізнесу у межах реалізації державного проєкту «єРобота».

14:50:59 11.03.2024

ГРАНТИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АБО ЇХ ПОДРУЖЖЯ

З початку своєї роботи грантові програми "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх подружжя" набули великої популярності. Разом з тим, виникає багато питань щодо того, де, коли і як отримати безкоштовні консультації, пройти навчання для створення власного бізнесу, куди звернутись за отриманням  підтримки та додаткового фінансування.

09:14:57 08.03.2024

Мікрогранти: поширені помилки при заповненні бізнес-планів

З кожним днем бажаючих скористатися новою урядовою програмою щодо отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стає все більше по всій країні. Проте, на жаль, в деяких випадках Державний центр зайнятості змушений відмовляти отримувачам в наданні мікрогранту, зокрема  з причин невідповідності їх бізнес-планів умовам програми.

10:35:05 04.03.2024

5 порад, як уникнути помилок при складанні бізнес-плану на отримання мікрогранту

Майбутні підприємці та бізнесмени з досвідом продовжують надсилати заяви та бізнес-плани для отримання грантів за державною програмою єРобота. Попри значну кількість охочих долучитись до проєкту, є достатньо заяв, що не проходять верифікацію та не отримують позитивного рішення. Спробуємо з’ясувати причини та надати практичні поради всім, хто планує найближчим часом підготувати свій бізнес-проєкт.

11:33:27 29.02.2024