АКТУАЛЬНІ ГРАНТИ

Кредити для аграріїв!

Устинівська селищна рада  нагадує про державну програму «Доступні кредити 5-7-9%», яку реалізує Ощад. Агропідприємствам надаються спеціальні умови за програмою:

11:58:53 07.04.2023

До уваги малозабезпечених сімей!!!

Устинівська селищна рада доводить до відома непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей інформацію про те, що Мінсоцполітикою  поновлено дію програми «Рука допомоги» – кредити на початок чи розвиток власної справи. На реалізацію програми державою виділено 9,6 млн грн.

16:26:15 01.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

15:41:22 24.02.2023

До уваги підприємців громади!

1 лютого 2023 року, стартувала нова хвиля подачі заяв на урядову програму мікрогрантів «єРобота», орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створенням нових робочих місць.

09:07:30 07.02.2023

До відома підприємців громади!!!

Устинівська селищна рада вкотре доводить до відома підприємців громади, що Урядом запроваджені Державні програми надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу «ЄРобота» по таким напрямкам:

08:46:37 07.02.2023