до уваги депутатів селищної ради

13:56 19.01.2024

Увага! Погіршення погодних умов на Кіровоградщині!

Враховуючи погіршення погодних умов, Устинівська селищна рада звертається до жителів громади з проханням утриматися у цей період від далеких поїздок, а тим, хто виїхав – бути обережними та уважними.

19:43 13.01.2024

Шановні жителі громади!

Складні погодні умови, про які попереджали метеорологи, продовжують вже 5-ту добу випробовувати людські та технічні ресурси Устинівщини.

10:55 12.01.2024

УВАГА! НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ!

Устинівська селищна рада повідомляє, що сьогодні, 03 січня 2024 року, будуть проводитися планові заходи щодо знешкодження вибухового пристрою на території  Устинівської громади.

09:37 03.01.2024

Геліосистема для Устинівського садочка

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження, за допомогою GIZ, Німеччина, уряду Швейцарії та НАК "Укрсвітлолізинг" на початку листопада цього року був оголошений конкурс "Енергія Сонця для діточок». Даний проєкт націлений на забезпечення дошкільних закладів освіти безперебійним гарячим водопостачанням шляхом встановлення геліосистем. Проект передбачав відбір 18 садочків, які обладнають сонячними системами для безперебійного постачання гарячої води протягом всього року.

17:03 29.12.2023

Сорок п’ята сесія селищної ради

22 грудня відбулася чергова сорок п’ята сесія селищної ради восьмого скликання. Провела пленарне засідання секретар селищної ради Любов Омельченко. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, керівники структурних підрозділів, старости селищної ради.

13:05 25.12.2023

Про поштове обслуговування

Секретар селищної ради Любов Омельченко та начальник відділу фінансових послуг обласної дирекції Укрпошти Ірина Яшимаха обговорили питання поштового обслуговування в громаді. Йшлося про широкий спектр платних послуг, які за помірні кошти надають поштові відділення, про можливості популяризації їх серед населення з допомогою листонош.

15:40 14.12.2023