Подяка за допомогу

Сьомий відділ Кропивницького РТЦК та СП висловлює подяку керівнику Петренку В.А. та колективу ПСП «Червона калина» за відремонтовані два транспортні засоби - автомобілі КАМАЗ, які використовуються для потреб роти охорони відділу.

13:22 02.06.2023

День захисту дітей в Устинівській громаді

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. В Устинівській громаді також проходили заходи для наших дітей та гостей громади, приурочені 1 червню.

16:53 01.06.2023

Тридцять сьома сесія селищної ради

Селищний голова Ігор Пеньков 25 травня провів чергову тридцять сьому сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 13 депутатів із 21, старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради.

10:48 29.05.2023

З днем вишиванки, українці!

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Це наша національна святиня, яка символізує зв’язок поколінь, по ній можна прочитати якою самобутньою, неповторною, барвистою є українська культура. Завдяки унікальному орнаменту, вишита візерунком сорочка, могла означати походження людини, вказувати її вік, соціальний статус та навіть сімейний стан. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря.

08:07 18.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Комунальне підприємство «Комунальник» Устинівської селищної  ради  запрошує на постійну роботу водія автотранспортних засобів, тракториста.

16:03 17.05.2023