Відвідали сім’ї загиблих у боях, полонених та зниклих безвісти захисників

Напередодні Дня матері селищний голова та старости громади зі словами вдячності та підтримки відвідали сім’ї, у яких у бою, під час захисту Батьківщини, загинули рідні, а також сім’ї зниклих безвісти захисників та захисників, які перебувають у полоні.

16:59 15.05.2023

Відвідали Матерів-героїнь

Напередодні Дня матері працівники Устинівської селищної ради відвідали Матерів–героїнь Устинівської громади. З вітальними словами вручено гігієнічні набори від благодійної організації «Безпечне майбутнє».  До  набору входить: порошок пральний – 3 кг, мило тверде брусковане – 12 штук, шампунь для волосся - 0,5 л, полотенце – 4 шт, папір туалетний – 8 шт, зубна паста – 2 шт, зубні щітки - 4 шт, засоби гігієни для жінок – 6 шт, жіноча спідня білизна – 1 уп.

14:24 15.05.2023

до уваги депутатів селищної ради

13:30 12.05.2023

Підписано меморандум про співпрацю

10 квітня 2023 року Устинівською  селищною радою укладено  меморандум про співпрацю з МГО “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ” у рамках проєкту “Активна молодь - запорука розвитку громади”, який подається на конкурс “Партисипативні процеси та зміцнення довіри до місцевих органів влади” (за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

09:34 21.04.2023