ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з військовослужбовцем Тиршу О.Ф. відбудеться 30 грудня.

16:20 29.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

до уваги депутатів селищної ради

08:54 29.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з виниклими непередбачуваними обставинами поховання померлого військовослужбовця Тиршу О.Ф. 29 грудня не відбудеться. Про церемонію прощання з Олегом Тиршу буде оголошено додатково.

17:01 28.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про смерть 22.12.2022 р. молодшого сержанта мінометної батареї механізованого батальйону Тиршу Олега Федоровича, 25.01.1990 року народження, жителя села Степанівка.

11:44 28.12.2022

Устинівщина ярмаркувала!

26 грудня, біля приміщення Устинівської селищної ради відбувся благодійний  ярмарок «Я підтримую ЗСУ», ініційований шкільними активістами та проведений за підтримки Устинівської селищної ради.

09:45 27.12.2022

До уваги жителів громади!

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні Устинівська селищна рада нагадує жителям громади про заборону використання петард, фейєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів на території громади під час проведення розважальних заходів, заходів видовищного характеру, будь - яких інших заходів, а також для власних потреб.

16:29 26.12.2022

Тридцять друга сесія селищної ради

22 грудня селищний голова Ігор Пеньков провів чергову тридцять другу сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 15 депутатів із 22. Також на сесії були присутні керівники структурних підрозділів селищної ради, старости старостинських округів, представники громадськості. Перед відкриттям засідання вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у війні з російським агресором.

14:05 25.12.2022