ОГОЛОШЕННЯ

до уваги депутатів селищної ради

14:59 15.11.2022

Прощання з В’ячеславом Бричкою

Сьогодні жителі Криничуватського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, справжнім Героєм, який до останнього подиху захищав рідну землю В’ячеславом Івановичем Бричкою.

15:32 09.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з В’ячеславом Бричкою відбудеться 09 листопада  в селі Новокиївка Криничуватського старостинського округу.

16:00 08.11.2022

Тяжка втрата в Устинівській громаді

Вкотре, з глибоким сумом та болем сповіщаємо про загибель 05 листопада 2022 року жителя села Новокиївка Криничуватського старостинського округу Брички В’ячеслава Івановича, 1971 року народження, солдата обслуги кулеметного відділення взводу бойового забезпечення розвідувальної роти. В результаті шквального артилерійського та кулеметного обстрілу солдат Бричка В.І. героїчно загинув в районі населеного пункту Майорськ Донецької області. За час проходження військової служби проявив себе досвідченим, добре підготовленим солдатом,  ніколи не пасував перед труднощами, до останнього  залишився вірним військовій присязі.

10:25 07.11.2022

Допомога для внутрішньо переміщених осіб

24 жовтня за сприяння депутата Кіровоградської обласної ради Собка М.О. та депутата Кропивницької районної ради Жили А.В. Устинівською селищною радою отримано побутові прилади - холодильник та пральну машину для потреб внутрішньо переміщених осіб від Релігійної Організації «Управління Кропивницької єпархії Православної Церкви».

17:11 27.10.2022